Dobrý den, v současné chvíli přijímáme objednávky na vaše narozeninové dorty, slané občerstvení a makronky. Pokud máte jiné přání, prosím kontaktujte nás na emailu či telefonním čísle 607841902. Děkujeme!

Donuty

35 Kč
Momentálně nedostupné

Kynuté koblížky s dírou uprostřed a navrch vykoupané v čokoládě se spoustou mňamek navrch....no kdo by odolal?

Kategorie: Kynuté těsto
Záruka: 4 dny v chladu

Původem americké kynuté koblížky s dírou uprostřed jsou tedy především nejoblíbenější svačinkou Homera Simpsona, ale od teď budou i vaší!

Jejich příprava se nedá nijak obejít ani zkrátit. Prostě musí důkladně nakynout a to chce svůj čas. Donuty nesmažíme v litrech oleje, naše jsou pečené v troubě a  do těsta přidáváme pár lžic rumu a semínka pravé vanilky, aby vám opravdu chutnaly.

Naše donuty si zamilujete, protože je nezdobíme polevami s palmovým tukem, u nás je namáčíme do čokolád značky Callebaut a Carma a to je kvalita, panečku. Ostatně to už sami poznáte, po prvním křupavém kousnutí. Navrch zdobíme čímkoliv. Zdobení má nekonečné kombinace. 

Pokud máte alergii třeba na oříšky, napište nám to, při jejich objednání, do poznámky a my se jich při zdobení vyvarujeme!

Průměr 8,5 cm

Alergeny:

3.Vejce a výrobky z nich
7. Mléko a výrobky z něj, laktóza.
8. Ořechy: mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamové ořechy a výrobky z nich.

Při arašídové příchuti obsahují donuty také alergen 5. Arašídy a výrobky z nich.