Dobrý den, v současné chvíli přijímáme objednávky na vaše narozeninové dorty, slané občerstvení a makronky. Pokud máte jiné přání, prosím kontaktujte nás na emailu či telefonním čísle 607841902. Děkujeme!

Víkendová sladká krabička "S"

355 Kč
Momentálně nedostupné

Jestli si chcete o víkendu zamlsat, prosím! Jsme tu pro vás. Krabička se skládá z 8 kusů zákusků naší aktuální týdenní nabídky. Jedná se o mix dezertů, zákusků atd tak, aby si vaše mlsné jazýčky přišly na své

Kategorie: Víkendová krabička
Záruka: 4 dny v chladu

Dejte nám šanci vás přesvědčit, že to umíme! Naše zákusky nejsou přeslazené, jsou plné pravých chutí čokolády,másla, smetany, ovoce, ořechů....

Každý týden nabídku obměňujeme, snažíme se stále objevovat nové chutě a recepty. Nechceme vás omezovat minimálním odběrem z každého druhu, a proto jsou tu právě tyto mixy.

 Koláčky vám do sladkých krabiček namixujeme my, ale pokud máte alergie či speciální požadavky stačí napsat nebo zavolat, určitě se dohodneme. Vyzvedávání víkendových balíčků je vždy v pátek a sobotu.

Objednávky na víkendové balíčky uzavíráme každý týden ve středu, ale vždy, pokud je to našich silách, napeče vám i operativně, nestyďte se zavolat nám :). Pokud tedy objednáte od čtvrtka do neděle, bude vaše objednávka vyřízena příští týden.

POZOR - SLOŽENÍ JE KAŽDÝ TÝDEN JINÉ - viz fotogalerie

složení:

Alergeny:

1. Obilniny obsahující lepek (t.j. pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut a jim podobné, 
3. Vejce a výrobky z nich.
7. Mléko a výrobky z něj, laktóza.
8. Ořechy, kterými jsou mandle, llískové a vlašské ořechy, kešu, pekany, para, pistácie, makadamové ořechy a queenslandské ořechy a výrobky z nich.

trvanlivost
3 dny v chladu