Dobrý den, v současné chvíli přijímáme objednávky na vaše narozeninové dorty, slané občerstvení a makronky. Pokud máte jiné přání, prosím kontaktujte nás na emailu či telefonním čísle 607841902. Děkujeme!

Chcete si objednat dort?

Není nic jedoduššího. Dorty jsou přeci základ a klasika, která nesmí na žádné oslavě chybět! Rádi vám připravíme dort pro vaše dětičky, manžlíky, ženušky, tetičky, babičky, maminky, tatínky....prostě dortem se dá přeci obdarovat kdokoliv.  Vždyť kdo by neměl rád měkkoučký šťavnatý korpus, jemný sametový krém, ovoce a čokoládu, oříšky.

Využijte prosím formuláře tady na stránce a tam nám sdělte, o jaký dort byste měli zájem. Na základě vašich požadavků vám pak zpětně napíšeme předběžnou kalkulaci a domluvíme konkrétní obrysy toho vašeho vysněného :-) 

KORPUSY:

Kromě klasického vanilkového a kakaového korpusu Vám rády upečeme korpus makový, ořechový, mrkvový, kokosový, citronový nebo i velmi oblíbený red velvet.

NÁPLŇ DORTU:

Krémy na promazání jednotlivých "pater" korpusu děláme většinou na bázi šlehaných ganáží (smetama, čokoláda) a nebo používáme osvědčený odlehčený krém -směs mascarpone, smetany a krémového sýra. Někdy přidáváme tvaroh, rozpuštěné máslo, zakysanou smetanu, ovocnou složku z kvalitních pyréček nebo námi vyrobené lemon curd či slaný karamel. Na vrstvu krému ještě přijde samozřejmě kopec ovoce (maliny, jahody, borůvky, mango, maracuja, lesní směs, černý rybíz...) Rády si s náplněmi hrajeme, někdy přidáváme drcené pistácie, arašídy, ranec slaného karamelu, kousky čokolády, oreo sušenky...vždy se snažíme dort vyladit chuťově jak jen to jde. 

NAVRCH DORTU:

Dorty zvenku obmazáváme buď šlehanou čokoládovou ganáží a nebo swissbutter krémem. Oba krémy dort zpevní a drží rovně. Vrch dortu je možné polít čokoládovými ganážemi a vyrobit tak tolik oblíbený "drip cake" a nebo můžume polití čokoládou vynechat. 

Dorty dozdobíme vždy dle přání zákazníka - na výběr je čerstvé sezónní, případně exotické ovoce, mix drobného ovoce, ale i makronky, jedlé / živé květiny, ozdoby z izomaltu nebo modelovací hmoty a podobně. Pro dětičky je určeno zdobení sladkostmi, různými čokoládami či lentilkami atd.

 

CO OD VÁS POTŘEBUJEME ZNÁT?

  • Datum na kdy dortík budete chtít
  • Pro koho je dort určen - žena, muž, dítě chlapec, dítě holčička a jejich věk
  • Dáme na dort číslo, jméno?
  • Přejete si navrch ovoce? Makronky? Prosím vše popište do formuláře.
  • ALERGIE!!!
  • Velikost dortu (stačí přibližně - např. pro cca kolik osob nebo průměr korpusu 27, 24, 23, 21, 18, 15 cm)
  • barvu nebo příchuť korpusu a příchuť krému
  • vaše telefonní číslo

B264428D-D67E-4B72-AE38-B5069C4F8187_1_201_afullsizeoutput_180cfullsizeoutput_1749

 

Vypňte nám formulář a my se Vám ozveme!

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

texty-mrknete-na-dotiky

dorty_1

dorty_2

dorty_3

dorty_4

dorty_6

dorty_7

dorty_9