Dobrý den, v současné chvíli přijímáme objednávky na vaše narozeninové dorty, slané občerstvení a makronky. Pokud máte jiné přání, prosím kontaktujte nás na emailu či telefonním čísle 607841902. Děkujeme!

Seznam alergenů

seznam alergenů:


Z důvodu zachování kvality, čerstvosti, trvanlivosti a hygienických požadavků jsou všechny naše výrobky zákazníkům předány jako hotové, konečné, nejedná se o polotovary. Naše výrobna splňuje přísné hygienické požadavky a dodržuje zásady HACCP - což je globální nejrozšířenějším systémem zaměřeným na zajištění bezpečnosti potravin.

Informace o složení produktů
Zkrácené složení produktu je uvedeno u každého produktu individuálně. Způsob provedení jakož i samotná výroba produktu je zaznamená v interních směrnicích společnosti a je předmětem obchodního tajemství. U každého produktu je uveden seznam alergenů v danému produktu. Detailní složení produktů je k nahlédnutí na naší provozovně na vyžádání. Upozorňujeme, že všechny výrobky jsou připravovány na místě, kde se zpracovávají i ořechy, a proto mohou obsahovat jejich stopy.

 

 

97cs_1_big