Dobrý den, v současné chvíli přijímáme objednávky na vaše narozeninové dorty, slané občerstvení a makronky. Pokud máte jiné přání, prosím kontaktujte nás na emailu či telefonním čísle 607841902. Děkujeme!

Seznam alergenů

seznam alergenů:


Z důvodu zachování kvality, čerstvosti, trvanlivosti a hygienických požadavků jsou všechny naše výrobky zákazníkům předány jako hotové, konečné, nejedná se o polotovary. Naše výrobna splňuje přísné hygienické požadavky a dodržuje zásady HACCP - což je globální nejrozšířenějším systémem zaměřeným na zajištění bezpečnosti potravin.

Informace o složení produktů
Zkrácené složení produktu je uvedeno u každého produktu individuálně. Způsob provedení jakož i samotná výroba produktu je zaznamená v interních směrnicích společnosti a je předmětem obchodního tajemství. U každého produktu je uveden seznam alergenů v danému produktu. Detailní složení produktů je k nahlédnutí na naší provozovně na vyžádání. Upozorňujeme, že všechny výrobky jsou připravovány na místě, kde se zpracovávají i ořechy, a proto mohou obsahovat jejich stopy.

 

 

97cs_1_big

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení